Product was successfully added to your shopping cart.

Apie mus

GOURMET PRO 2010 metais pradėjo savo veiklą ir Lietuvos gurmanams bei vyno kultūros puoselėtojams siūlė platų vyno taurių, dekanterių, gurmaniškų arbatų, indų, vyno pilstymo sistemų bei krištolo gaminių asortimentą. 2014 metais sukūrėme prekės ženklą Redhouse, po kurio sparnu savo platų asortimentą pristatėme mažmenai. 2019 metais kiek pakeitėme veiklos kryptį ir pasinėrėme į Craft kavos skrudinimą, kol atrinkome pačias geriausias kavos pupeles ir joms tinkamą švelnų skrudinimą.
*
Mumis pasitiki:
Kempinski, Holiday Inn, Sugamour, Ali Šokoladinė, Gastronomika, Džiaugsmas, Sweet Root, Momo Grill, SAS Radisson Astoria, Monai, Dine, SOMM, MontePacis, Dia, Uoksas, Saint Germain, Gaspar’s, Pacai.
*
Mes atstovaujame šiuos pasaulinio lygio prekės ženklus:
Kusmi Tea – Aukščios rūšies visame pasaulyje vertinama prancūziška arbata;
Belmio - Kokybiška kava aliuminio kapsulėse, tinkančiose visiems Nespresso kavos aparatams.
*
Taip pat kartu su BREW Kavos virėjais skrudiname ir ruošiame išskirtinę, aukščiausios kokybės Craft kavą iš Arabica kavos pupelių. Kadangi mums labai svarbu kavos kokybė, ją gaminame tik iš kruopščiai rankomis atrinktų pupelių ir sertifikuotų kavos augintojų ir švelniai skrudiname nedideliais kiekiais, užtikrindami geriausiomis skonio ir aromato savybėmis pasižyminčią visuomet šviežią kavą.