Product was successfully added to your shopping cart.

Apie mus

UAB GOURMET PRO veikia nuo 2010 metų ir pristato Lietuvos gurmanams ir gurmė bei vyno kultūros puoselėtojams/entuziastams, kuriems svarbios gėrimų kultūros puoselėjimo vertybės, subtilus skonis, kokybė bei išskirtinumas produktus.

Šiame puslapyje rasite jau kelis šimtmečius gyvuojančių prekės ženklų “Riedel-the Wine Glass Company”, “Nachtmann”, “Spiegelau”, “Kusmi tea”, “Mepra” ir kt. produktus, praėjusius laiko patikrą ir išlikusius iki šių dienų dėl savo kokybės ir populiarumo gurmanų tarpe. Apie juos visuomet Jums patarsime ir pakonsultuosime Jums patogiu metu.

Vis dėl to jei kilo abejonių, ar tikrai vyną/kitus tauriuosius gėrimus veikia taurės forma ar norite išskirtinai ir turiningai praleisti laiką prie taurės, Jūsų pageidavimu, degustacijas praves ir pakonsultuos oficialūs sertifikuoti Riedel Lietuvoje ambasadoriai.

Geriausi Lietuvoje pripažinti restoranai yra mūsų partneriai, todėl leisdami laiką prie vyno taurės, nenustebkite, kodėl vynas taip puikiai atsiskleidžia ir juntat aromatus bei skonius. Tai- taip pat puiki galimybė išbandyti “Riedel” taurių, dekanterių funkcionalumą bei krištolo plonumą, “Nachtmann” lėkščių grožį su patiekalu, “Mepra” įrankių itališką dizainą ir tvirtumą bei mėgautis senu brandžiu vynu “Coravin”- vyno išpilstymo sistemos- pagalba.

UAB GOURMET PRO yra šampano dienos “49 mln....” organizatorius, nuolatinis kitų Lietuvoje organizuojamų gėrimų kultūros puoselėjimo dalyvis, siekiantis ugdyti atsakingą gastronomijos kultūrą vertinantį vartotoją.