Product was successfully added to your shopping cart.

Taurė vynui Riedel Sommeliers Sauternes

Prekės kodas: 4400 55
Kiekis vienoje pakuotėje: 1 vnt.

Sena kaina: 75,00 €

Special Price 35,00 €

/ 1 vnt.
Likutis: 4
Prekės aprašymas
"Sommeliers" kolekcija - Riedel aukščiausios kokybės ženklas.

Claus Riedel, bendradarbiaudamas su Italijos Someljė Asociacija A.I.S. (Associazione Italiana Sommeliers) pristatė pirmąsias gurmanams skirtas taures 1973 metais, Orviete. Kolekcija sudaro 10 skirtingų taurių, išsiskiriančių dydžiu ir forma. ...
Būtent nuo šios datos vyno pasaulis pasikeitė radikaliai. Šiandien, vis dar yra regionų ir žemynų, gaminančių vynų, kurie tuo metu dar neegzistavo ar buvo nežinomi. "Sommeliers" kolekcija sukūrė išsamų ir visą apimantį "Vitrum-Vynoteką" meno kūrinį - taures, tobulai pritaikytas pagal vynuogės specifiškumą. Pasaulinės paklausos rezultatas- Sommeliers kolekcija dabar pristato rankų darbo vyno taurių etaloną, tapusiu paklausiausiu pasaulyje.

Kiekviena taurė- unikali, nes kiekviena taurės dalis: pūstinė, kojelė ir taurės pagrindas yra rankų darbo ir išpūstas stiklapūčio meisto burna. Būtent Riedel stiklapučių talentas, kompetencija ir ypatingas kruopštum,as yra tos savybos dėl kurių "Sommeliers" kolekcija klientų ypač gerai vertinama.

Kokybės požymiai:
1. Krištolo taurė;
2. Vynuogės rūšies specifiškumui tarnaujanti taurės pūstinė;
3. Rankų darbo;
4. Plonas apvadas;
5. Saugi plauti indaplovėje.

Taurė ideali šioms vynuogių rūšims (regionams):
Sauternes, Dessertwine, Ausbruch, Vins Liquoreux, Monbazillac, Jurançon moelleux, Barsac, Recioto di Soave, Auslese (sweet), Beerenauslese, Trockenbeerenauslese.


*Išparduodami prekių likučiai gali neturėti originalių dėžučių, jei tai paskutiniai - ekspoziciniai vienetai.
Visas taures saugiai supakuosime transportavimui.

Rodyti daugiau