Product was successfully added to your shopping cart.

Taurės vynui Riedel O Chardonnay/ Viogner

Prekės kodas: 0414 05

Išparduota

Likutis: 0
Prekės aprašymas
ORIGINALIOS BE KOJELĖS VYNO TAURĖS- "O" yra idealios taurės kiekvienai dienai, bet kuriam gėrimui ir bet kuriai progai. Neįprastos akiai kaip vyno taurės, smagios laikyti rankose, madingos ir svarbiausia- funkcionalios! Taurių pūstinės yra identiškos "Vinum" kolekcijos taurėms.

Dizaino prasme šios kolekcijos ...
taurės buvo visiška naujiena, kurią sukūrė Maximilian Riedel, tačiau nenukrypstančios nuo pagrindinio savo tikslo ir gamybos procesų: "Nors vyno mėgavimasis yra pagrindinis tikslas, gaminant Riedel taures, tačiau gaminant šią kolekciją, taip pat tai, kad šios taurės puikiai tinka ir kitiems gėrimams". Tai taurės, kurias lengva naudoti, telpa bet kurioje indaplovėje, mini bare ar virtuvės spintelėje bei pikniko krepšyje, nes lūžtanti kojelė- ne šių taurių problema.

Riedel kokybės savybės:
1. krištolo taurė;
2. vynuogės rūšies specifiškumui tarnaujanti taurė;
3. mechanizuotu būdu išpūsta;
4. plono apvado;
5. saugi plauti indaplovėje.

Ideali šioms vynuogių rūšims (regionams, gėrimams):
Albariño, Aligoté, Bordeaux (mature), Bordeaux (white), Chablis, Chardonnay (unoaked), Châteauneuf-du-Pape (Blanc), Condrieu, Cortese, Côtes du Rhône Blanc, Fallanghina, Fiano, Fumé Blanc, Graves blanc, Greco di Tufo, Grenache Blanc / Garnacha Blanca, Hermitage (Blanc), Macabeo, Marsanne, Melon de Bourgogne (Muscadet), Montagny, Morillon (unoaked), Muscadet, Muscadine, Neuburger, Orvieto Classico, Palomino (except Sherry), Pessac Leognan (Blanc), Pinot (Blanc, Grigio, Gris), Ribolla Gialla, Sauvignon blanc (oaked), Sémillon, Soave, St. Joseph (white), Trebbiano, Verdelho, Verdicchio, Vin de Savoie (blanc), Viognier
Rodyti daugiau