Product was successfully added to your shopping cart.

Taurės vynui Riedel Veritas NW Pinot Noir

Prekės kodas: DEZE0449 67
Kiekis vienoje pakuotėje: 6 vnt.
95,00 €
/ 6 vnt.
Likutis: 1
Prekės aprašymas
Supakuota po 6 taures dėžėje. Parduodame ir vienetais.
Jei internetinėje parduotuvėje nėra Jūsų norimų VERITAS kolekcijos taurių ar reikiamo likučio, susisiekite su mumis el.paštu info@redhouse.lt, užsakysime reikiamas taures.

DIZAINAS SUDERINTAS SU NAUJAUSIOMIS TECHNOLOGIJOMIS- nors šios kolekcijos ...
krištolo taurės yra mechanizuotu būdu pagamintos, tačiau nepalieka abejingų savo subtiliomis formomis ir lengvumu. RIEDEL VERITAS kolekcijos taurės jungia rankų darbo taurių žavesių su tikslumu, kokį tik technologijos gali pasiekti. Ši kolekcija yra tarsi RIEDEL vizitinė kortelė ir pasižymi tuo, kad didžiulis dėmesys yra skirtas Naujojo ir Senojo pasaulio vynams, tokiems kaip Syrah/Shiraz ar Pinot Noir vynuogių variacijoms skirtinguose regionuose, nepamirštant ir tradicinių vynuogės rūšies specifiškumo taurių kaip Cabernet Sauvignon, Chardonnay, Riesling ir Viognier/Chardonnay.

Riedel kokybės savybės:
1. Krištolo taurė;
2. Mechanizuotu būdu pagamintos;
3. Plono apvado pūstinė;
4. Saugi plauti indaplovėje.

Ideali taurės forma šioms vynuogių rūšims (regionams, gėrimams):
Carmenère, Malbec, Petite Sirah, Pinotage, Shiraz New World, Tannat.


DIZAINAS SUDERINTAS SU NAUJAUSIOMIS TECHNOLOGIJOMIS- nors šios kolekcijos krištolo taurės yra mechanizuotu būdu pagamintos, tačiau nepalieka abejingų savo subtiliomis formomis ir lengvumu. RIEDEL VERITAS kolekcijos taurės jungia rankų darbo taurių žavesių su tikslumu, kokį tik technologijos gali pasiekti. Ši kolekcija yra tarsi RIEDEL vizitinė kortelė ir pasižymi tuo, kad didžiulis dėmesys yra skirtas Naujojo ir Senojo pasaulio vynams, tokiems kaip Syrah/Shiraz ar Pinot Noir vynuogių variacijoms skirtinguose regionuose, nepamirštant ir tradicinių vynuogės rūšies specifiškumo taurių kaip Cabernet Sauvignon, Chardonnay, Riesling ir Viognier/Chardonnay.

Riedel kokybės savybės:
1. Krištolo taurė;
2. Mechanizuotu būdu pagamintos;
3. Plono apvado pūstinė;
4. Saugi plauti indaplovėje.

Ideali taurės forma šioms vynuogių rūšims (regionams, gėrimams):
Barbaresco, Barolo, Blanc de Noirs, šampanui, Franciacorta, Nebbiolo, Pinot Noir New World, rožiniam šampanui.
Rodyti daugiau